Válenda s obloukem

Základní cena: 6 160,00 Kč
cena bez DPH: 5 090,91 Kč

3 roky
Lenza
termín dodání: 3 - 4 týdny

detail obrázku detail obrázku
kg
mm
nahled korpus,čelo zásuvky postele bříza
Barevné provedení:
korpus
nahled
čelo zásuvky postele
nahled

Popis k výrobku: Lenza

Mia - nábytek do dětských pokojù

Dětský pokoj – to je pohádkový svět přání a fantazie, jež přináší dětem radost a vede je k chápání krásy.

Svět kolem nás je plný barev a světla. Barva je možná nejzářivější stránkou dětství. Každý z nás si mùže vzpomenout, jakou jsme měli radost, když jsme dostali žlutý nafukovací balónek, barevnou knížku nebo rùžovou zmrzlinu. Malinkému človíčku chutná rùžová nebo žlutá zmrzlina víc než bílá. To prostě dospělý nemùže pochopit!!!

Děti by měly žít v harmonii s barvami. Použijte oblíbenou barvu při vybavování dětského pokoje: nábytek, tapety, hračky, knihy. Malé děti přitahují jasné barvy: do deseti let považují mnohé děti za svou nejoblíbenější barvu červenou (nebo rùžovou) a žlutou. V tom se projevuje jejich přirozený sklon k neustálé činnosti a úžasnému umění mít ze všeho radost. Červená, oranžová, žlutá – to jsou odstíny radosti a optimismu.

Po desátém roce věku začínají děti upřednostňovat modrou. Mít v oblibě modrou, fialovou a jejich odstíny předznamenává příznaky blížícího se přechodného věku.

Barevné preference dětí závisí nejen na věku, ale i na pohlaví. Výsledky vědeckých prùzkumù jsou stále tytéž – většině děvčátek se líbí rùžová, bleděmodrá a fialová.

Kluci a holčičky nevnímají barvy stejně a mají k barvám rùzný vztah. Použijte u nábytku pro vaše dítě tu barvu, kterou vaše dítě nejvíce potřebuje.

Volba komponentů: Lenza

náhled položka cena   cena s DPH   poznámka
nahled modrá úchytka      
nahled oranžová úchytka      
nahled růžová úchytka      
nahled zelená úchytka      

Z důvodu zobrazení monitoru, nemusí jednotlivé odstíny barev a vzorů materiálů zcela odpovídat skutečnosti (konečnému provedení). Vzorníky materiálů je možné shlédnout v naší provozovně na kontaktní adrese.

Materiály: Lenza

nábytek
avokádo
nahled
bříza
nahled
modrá
nahled
oranžová
nahled
pink
nahled
růžová
nahled
tykev
nahled
zelené jablko
nahled
home Kolekce Mia Válenda s obloukem
VYHLEDÁVÁNÍ
NÁKUPNÍ KOŠ
počet kusů: 0
0
zeptejte se
anonym